logosite-02-01

HAKKIMIZDA

EPİK HOLDİNG

Türkiye’de inşaat sektöründe başlayan yatırımlarını 12 ülke ve 4 farklı sektöre yayan Epik Grup ürettiği katma değer ve hizmet kalitesi ile faaliyet gösterdiği her alanda fark yaratma düsturunu edinmiştir. Uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Epik Grup, uluslararası alanda yakaladığı başarıyı doğduğu topraklara kattığı bir değer olarak görmektedir.
POLİTİKALARIMIZ

Epik, hizmet kalitesinin ve tüm ekip üyelerinin sürekli iyileştirmesine ve geliştirilmesine kendisini adamıştır. Müşterilerimize en iyi hizmeti, en yüksek kaliteyi ve en ekonomik çözümü sunmak; müşterilerimiz ve kendimiz için profesyonel memnuniyet ve gururu yaşatmak en büyük hedefimiz ve politikamızdır.

Bu hizmeti sağlarken tüm çalışanlarımızda yüksek derecede bir iş güvenliği ve iş sağlığı bilinci oluşturarak, güvenli bir çalışma ortamı sağlarız. Amacımız hizmetimizin tüm aşamalarında sıfır kaza ilkesine ulaşabilmektir.

Epik, faaliyetlerinin yürütülmesinde iyi çevre uygulamalarını ve sürdürülebilirliği teşvik sorumluluğunu hissetmektedir. Faaliyetlerimizin çevre üzerinde ciddi hasarlar verebilecek bir etkiye sahip olduğunun farkındayız. Epik’in gayesi çevre üzerindeki olumsuz etkileri en düşük seviyede tutarak mükemmel ürün ve hizmeti sunmaktır.

Yürüttüğümüz tüm süreçlerde yasa ve mevzuatlara uymayı, iş güvenliğini, iş sağlığını, doğal kaynakları korumayı ve çevre kirliliğini önlemeyi vazgeçilmez bir görev biliriz.

DEĞERLERİMİZ

Değerlerimiz kim olduğumuzu ve neye inandığımızı pekiştirmektedir.

Bizler müşteri ve performans odaklı, yenilikçi liderlik ve sürekli iyileştirme yoluyla fark yaratırız. Deneyimlerimiz ve ekibimizdeki çeşitlilik hızlı ve uygun maliyetli hizmet sağlamak konularında olağanüstü avantajlar sağlamaktadır. Epik kültürü, şeffaf ve etkili iletişimler yoluyla ekip çalışması, işbirliği ve gerçek güveni rutin olarak teşvik etmektedir. Bizler ortaya çıkan sorunları kalitemizi kanıtlamak için bir fırsat olarak görüp, önleyici faaliyetler alarak onları düzeltiriz.

Amacımız müşteri önceliklerini çıkarlarımızın ötesinde değerlendirerek, uzun süreli ilişkiler oluşturmaktır; çünkü bizler başarının ve kalitenin uzun vadede daha iyi ödüllendirileceğini biliriz.

VİZYONUMUZ

Epik’in vizyonu, dünya genelinde müşterileri, ortakları, tedarikçileri ve çalışanları tarafından tercih edilen ve sağladığı hizmetin kalitesinin üstünlüğü ile farklılaşan bir şirket olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

EPİK’in misyonu, iç ve dış müşterileri ile işbirliği içinde, sunulan hizmetler için katma değerini sürekli artırarak tüm paydaşların tam memnuniyetini sağlamaktır.


logosite-02-01

Epik Holding 2021, all rights are reserved.